Who’s Going?


Area Table No. Table Name Forename Surname
0 1927 E-Club Malcolm Coton
0 1927 E Club Richard Smith
0 95 Arvika Daniel Kristensen
0 0 Arvika tbc
0 0 Arvika tbc
0 0 Arvika tbc
0 0 Arvika Martin Liljestrand
0 95 Sweden Joe Sweden
0 95 Sweden Niklas Lilja
0 95 Malmö City Fredrik Panzar
1 63 Winchester Jon Rees
1 2 Portsmouth & Southsea Will Stevens
5 1187 Wyre Forest Steve Glaister
5 1187 Wyre Forest Alexander Forty
5 1187 Wyre Forest Andrew Forty
5 535 Tettenhall & District James Aston
5 535 Tettenhall & District Shiv Passap
5 17 Wolverhampton Neil Hazlehurst
5 478 Cannock Chase Richard Holland
6 331 North Walsham & District Stuart Pell
6 331 North Walsham & District Jason Daykin
6 331 North Walsham & District James Cobbold
6 331 North Walsham & District Andy Lodge
6 331 North Walsham & District Marc Cushing
6 331 North Walsham & District Carl Hicks
6 331 North Walsham & District Darren Barker
6 1114 King’s Lynn Vancouver Ed Weightman
6 1114 King’s Lynn Vancouver Ian Cooper
6 1114 King’s Lynn Vancouver Jason Hall
6 1114 Cliff Kendle Cliff Kendle
6 1101 Norwich Castle Peter Emery
6 175 Dereham & District Stuart Sutton
8 1199 Southport Hesketh Lee Collier
8 1199 Southport Hesketh Dan Hubbard
8 1199 Southport Hesketh Paul Gilston
9 1088 Wakefield District Aaron Ross
9 652 Mirfield and District Reuben Baker
9 652 Mirfield and District James Graham
9 652 Mirfield and District Karl Ashford
9 652 Mirfield and District Richard Black
9 652 Mirfield and District Joseph Scott
9 24 Rotherham Ryan Twigg
9 24 Rotherham Steve Reynard
9 24 Rotherham Michael Starr
9 24 Rotherham Andrew Reynard
9 24 Rotherham Liam Twigg
9 24 Rotherham Stuart Burns
9 24 Rotherham Brendan Polkinghorn
9 24 Rotherham Mark Allen
9 658 Elland James Pickles
9 658 Elland Richard Porter
12 737 Downend Danny Street
12 737 Downend James Monteith
12 737 Downend Jordan Eveleigh
12 737 Downend Ian Williams
12 647 Thornbury Liam Williams
12 234 Thornbury Tim Stringer
12 647 Thornbury Nigel Glasgow
14 308 Swadlincote & District Stuart Fowler
14 308 Swadlincote & District Adam Keenan
14 308 Swadlincote & District James Lee
14 308 Swadlincote & District Tom Best
14 308 Swadlincote & District Stuart Fowler
14 308 Swadlincote & District Thomas Moore
14 307 Grantham & District Lee Southern
14 307 Grantham & District Matt Harrison
14 307 Grantham & District Andy Freeman
14 307 Grantham & District Chris Boyle
14 307 Grantham & District Chris Watkins
14 307 Grantham & District Gordon Cannon
14 307 Grantham & District Andrew Smith
14 307 Grantham & District Martin North
14 307 Grantham & District Simon Devonald
14 307 Grantham & District Theo Banos
14 507 Ashby De La Zouch Michael Wevill
14 461 Long Eaton Henry Pynegar
14 461 Long Eaton isaac murdy
14 461 Long Eaton Adam Connor
14 461 Long Eaton Pierre Dewil
14 461 Long Eaton Rafael Otton
14 260 Loughborough Nick Atkins
14 260 Loughborough James Scott
14 260 Loughborough Edward Barrington
14 260 Loughborough Alex Rozentals
14 500 Leicester Greg Mitchell
14 500 Leicester Andreas Saracevas
14 998 Derby Merlin John Manley
14 998 Derby Merlin Steve Grew
14 998 Derby Merlin Jamie Wesley
14 998 Derby Merlin Antony Ussher
14 998 Derby Merlin Lee Jackson
14 227 Newark & District Scott Bower
14 573 Beeston Jo McCormack
14 573 Beeston Oliver Smith
14 573 Beeston Joshua Mills
14 578 Hucknall Justin Donne
14 479 Melton Mowbray Richard Westmoreland
14 479 Melton Mowbray Chris Bell
14 479 Melton Mowbray Martin Coe
14 479 Melton Mowbray Stuart McKain
14 479 Melton Mowbray Nathan James
16 75 Gillingham John Clark
19 327 Ilfracombe Nicholas Waites
19 327 Ilfracombe Jose Brinkmann
19 246 Plymouth Ashley Smith
19 246 Plymouth Karl Welburn
22 201 Sandbach Tobin Gardner
22 201 Sandbach Paul Hornby
22 201 Sandbach Michael Pressler
22 201 Sandbach Peter Henderson
22 201 Sandbach Mark Pinkney
22 201 Sandbach Keith Raftery
22 732 Whitchurch Nick Morcumb
23 286 Cirencester Matt Fallon
23 322 Hereford William Jackson
23 25 Swindon Daniel Monticelli
23 286 Cirencester James Patrick
23 295 Evesham James Locke
24 410 Huntingdon & District Jamie Abbott
24 410 Huntingdon & District Michael Purdon
24 410 Huntingdon & District Thomas Birch
24 410 Huntingdon & District Matthew Elliott
24 284 Peterborough Stephen Stone
24 284 Peterborough Mark wells
24 284 Peterborough Mark Ruffles
25 93 Basingstoke Jason King
25 93 Basingstoke Graham Pond
25 93 Basingstoke Andy Durman
25 202 Maidenhead Adam Fitt
25 202 Maidenhead Richard Alvey
25 1122 Wokingham West Forest Ian Pemberton
25 1122 Wokingham West Forest Christophe Cluzel
25 1122 Wokingham West Forest Kris Mitchell
30 896 Bourne & District Paul Martin
30 896 Bourne & District Richard Ludlow
30 896 Bourne & District Tony Kirkby
30 896 Bourne & District Neil Bothwell
30 896 Bourne & District Paul Higgins
30 896 Bourne & District Connor Crump
30 896 Bourne & District Adam Barrett
30 896 Bourne & District Tony Kirkby
30 312 Sleaford & District Mark Brown
30 312 Sleaford & District Josh Hanson
30 312 Sleaford & District Neil Freeman
30 312 Sleaford & District Nigel Brook
30 312 Sleaford & District James Lowe
30 312 Sleaford & District Jared Brook
30 312 Sleaford & District Christian Slingsby
30 312 Sleaford & District Martin Osborne
30 428 Spalding & District Jonathan Glover
30 428 Spalding & District Darren Willson
30 428 Spalding & District Simon (Sam) Nundy
30 428 Spalding and District Dave Jackson
30 428 Spalding & District Tom Bradshaw
30 428 Spalding & District Ben Cook
30 428 Spalding & District 41 club Adrian Griggs
30 428 Spalding & District Jason Parnell
30 428 Spalding & District Arron Chappell
30 428 Spalding & District Matthew Cole
30 428 Spalding & District Jason Rooke
30 428 Spalding and District Matt Parker
30 508 Woodhall Spa & Horncastle Tristran Russell
30 508 Woodhall Spa & Horncastle Chris Turner
30 1090 The Deepings Chris Ray
33 653 (2020) Bishops Stortford & Stansted Christopher Bennett
33 768 Great Dunmow & District Thomas Johnson
33 768 Great Dunmow & District Chris Taylor
33 768 Great Dunmow & District Steven Eccles
33 768 Great Dunmow & District Tobias West
33 768 Great Dunmow & District Daniel Albon
33 768 Great Dunmow & District Irenee Van den Ende
33 768 Great Dunmow & District Anthony Thomas
33 768 Great Dunmow & District Gareth Webber
33 768 Great Dunmow & District Michael Dalton
33 768 Great Dunmow & District Robert Boulton
33 768 Great Dunmow & District Nigel Thomas
33 978 Ongar Nicholas Johnston
33 978 Ongar Steven Willis
33 978 Ongar Iain Thompson
33 978 Ongar Paul Martin
33 842 Colchester Colne Christopher Bush
33 842 Colchester Colne Matt Eaton
33 106 Southend on Sea/Leigh on Sea Mark House
33 909 Leigh-on-Sea Michael Swain
33 909 Leigh on Sea Dominic Brittain
33 132 Chelmsford Rob Menown
34 130 Lytham James Booker
34 30 Lytham Adrian Banks
34 30 Lytham Martin Cooper
34 552 Clitheroe Craig Nicholls
34 552 Clitheroe Tom Wilkins
34 83 Blackburn Tristan Carter
34 83 Blackburn Elton Ashworth
34 83 Blackburn Stuart Jackson
34 83 Blackburn Thomas Donnelly
34 160 Lancaster Stuart Andrews
34 160 Lancaster Lewis Saltariche
34 160 Lancaster Ben Robinson
35 50 Banbury Cross Mike Round
35 209 Solihull Angus Phillips
35 812 Knowle and Dorridge Frank Phillips
35 371 Tamworth Paul Bryant
41 854 Ipswich Greyfriars Paul Bewley
41 854 Ipswich Greyfriars Mathew McElhinney
41 854 Ipswich Greyfriars Adrian Game
41 854 Ipswich Greyfriars Oliver Crichton
41 854 Ipswich Greyfriars Rob Hart
43 467 Tenby John Collinson
43 467 Tenby Josh Hunt
44 1083 Turriff and district Martin Cameron
44 100 Aberdeen Mark McCusker
44 100 Aberdeen Tom Murray
44 1085 Banchory & District Dan Broadhead
44 1085 Banchory & District Larry Robinson
44 1085 Banchory & District Colin McKenzie
44 1085 Banchory & District Stuart Hall
44 922 Stonehaven Matt Swarbrick
44 1153 Ellon & District George Stewart
44 764 Inverurie & District Murray Skinner
46 829 Manchester Chris Bedford-Gay
46 829 Manchester Edward Painter
46 829 Manchester Heiner Usher
46 829 Manchester Carl Gilligan
47 398 Kilmarnock Fraser Lang
47 398 Kilmarnock Francis Lannie
47 398 Kilmarnock Peter Drummond
47 398 Kilmarnock Colin Sellers
47 398 Kilmarnock Rodger Steven
47 398 Kilmarnock James Gemmell
49 330 Dundee Derek Grant
49 330 Dundee Brian Kidd
49 814 Kinross-shire William Freeman
49 495 Dunfermline Ray McNiece
49 495 Dunfermline Matthew Gardiner
49 495 Dunfermline Craig Smith
49 495 Dunfermline Matt Brown
49 495 Dunfermline Richard Gardiner
49 495 Dunfermline Sam Dyer
49 495 Dunfermline Ian Henderson
49 495 Dunfermline Thomas Docherty
49 495 Dunfermline Sam Dyer
49 495 Dunfermline Darrell Houston
50 1037 Brackley Ed Watton